Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Yüz ve Boyun Germe

blank

Yüz ve Boyun Germe

Yaşın ilerlemesi ile birlikte cilt dokusu da zarar görmekte gerek kullanılan ürünler gerekse güneş ışınları, sağlıksız beslenme ve uykusuzluk gibi nedenler daha hızlı yaşlanmaya neden olabilir. Zamanla yanaklarda sarkmalar, ince kırışıklıklar halinde başlayan çizgilerin derinleşmesi gibi durumlar gün yüzüne çıkmaktadır. Kişiler bu durumdan rahatsızlık duyduklarında ise yaptıkları şey uzman bir hekime başvurmak olmaktadır. Hekim tarafından uygun bulunur ise kişiye yüz ve boyun germe operasyonu uygulanmaktadır.

Yüz ve boyun germe işlemlerinden birkaç tane seçeneğiniz olacaktır. Yüz germe işlemlerinde saçlı deri,kulak iç taraf ve ortasından iz kalacak şekilde sizden başka kişilerin görmesi engellenerek yüz germe operasyonu yapılabilmektedir. Eğer kişi aynı zamanda boynunun da gerilmesini istiyor ise bu operasyonda  boyun germe işlemi de yapılması mümkündür. Böylelikle kişinin rahatsız olduğu gıdıklı görünüme sebep olan sarkmış deriden de kurtulmuş olabilirsiniz. Bazen de doktorun cildin durumuna göre karar vererek endoskopik bir işlem uygulaması da söz konusu olmaktadır. Yüz ve boyun germe operasyonlarında en çok merak edilen soruların başında işlem yapılırken liposakşın yapılması mümkün müdür? Sorusudur. Burada önemli olan kişinin ne istediği ile doğru orantılı olarak, kişi yüz ve boyun germe operasyonu yaptırırken bir daha gıdı olmasını engellemek amacı ile çene altında yer alan bölgeye liposakşın işlemi uygulanabilmektedir. Herkesin yüzünde rahatsızlık duyduğu yer ve durumlar birbirinden çok farklıdır. Bu yüzden tercih edilecek uzman hekim size en iyi sonucu hangi teknikler ile alabileceğiniz konusunda yardımcı olacaktır.

Kişi çoğu zaman doktoruna yüz ve boyun germe operasyonu için başvurur fakat kişinin cildindeki kırışıklık ve sarkıkların liposakşın ile geçirilmesi mümkün olduğu durumlar gözlemlenmektedir. Bu durumda sadece bu teknik ile kişinin istediği görünüme kavuşması sağlanmaktadır. Çoğu zaman da aslında ufak dolgular ile kişinin istediği genç görünüme kavuşması sağlanabilmektedir. Bu yüzden önemli olan doktorunuza ne istediğiniz en açık şekilde anlatmanız ve doktorunuz ile karar vermeniz gerekmektedir.