Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Altın İğne

blank

Altın İğne Uygulaması Kimlere Yapılabilir?

Altın İğne uygulamasını hiç duydunuz mu? Altın iğne denilince bazıları belki de ağır bir iğne veya benzeri bir şeyleri vurması diye düşünebilir, fakat Altın İğne aslında sadece cildinizin düzelmesi için yapılan bir tedavi uygulaması olmaktadır. Altın İğne uygulaması kimlere yapılabilir diye soracak olursanız, aslında hayatın stresli ve yoğun temposundan uzaklaşmak isteyen ama uzaklaşamayan ve stres yüzünden cildinde farklı sorunlar yaşamaya başlayan herkese uygulanabilmektedir. Altın İğne uygulamasında herhangi bir konuda endişe etmenize gerek yoktur.

 

Altın İğne Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

İnsanlar bu Altın İğne tedavisini yaptırıyorlar ve memnunda kalıyorlar, fakat bu Altın İğne uygulaması gerçekten işe yarıyor mu? Altın İğne uygulamasının faydaları nelerdir? Bu tür sorular, bütün Altın İğne uygulamasını duyan kişilerin kafasına bulunan bir sorudur. Altın İğne, özellikle kadınların yüzünde erkenden oluşan kırışıklıkları kaybediyor. Daha genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Birçok kişi için Altın İğne aslında altın gibi bir çözüm oluyor. Biliyorsunuz ki birçok sağlık sorunları stresten ve psikolojik sorunlardan geçmektedir. Cilt sorunları da aynı şekilde.

 

Altın İğne Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Eğer sizde Altın İğne tedavisi olmak istiyorsanız ve cildinizin daha genç ve sağlıklı görünmesini istiyorsanız, Atın İğne hakkında bilmeniz gerekenler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi sabırlı olmanız gerektiğidir. Altın İğne uygulamasına başladıktan hemen sonra cildinizin anında değişmesini beklemeyin. Bu biraz zaman alan bir uygulama tedavisidir. Cildinizde herhangi bir yara izi varsa, Altın İğne yöntemini kullanarak bu izleri de silmeniz mümkündür. Altın İğne artık birçok kadın tarafından tercih edilen ve sevilen bir uygulama haline gelmiştir.

 

Altın İğnenin Avantajları

Altın İğne uygulamasından bu kadar bahsetmişken, Altın İğnenin avantajları nelerdir ona bakalım. Aslında oldukça avantajlı bir uygulamadır. Altın İğne sayesinde cildiniz ile beraber sizde gençleşeceksiniz. Hayatın size verdiği stresler vız gelecek. Kendinizi daha sağlıklı hissedebileceksiniz. Altın İğne tedavisinin en büyük avantajlarından bir tanesi ise, ilk seans sonrası, cildinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Altın İğne cildinizi stresten ve sorunlardan tamamen kurtaracaktır, fakat bu tedaviyi bir seansta bitirmemeniz gerekir.

 

Altın İğne Kaç Seans Uygulanır?

Bazı insanlar çok sabırsızdır ve sonucu anında en güzel şekilde görmek isterler. Altın İğne uygulaması gören kişilerde aynı şekilde ciltlerinin tamamen temiz ve kırışıksız bir hale gelmesini beklerler. Altın İğne uygulamasının kaç seans süreceği aslında tamamen kişiye bağlıdır. İlk seansta cildinizde mutlaka farklılık ve temiz hissedeceksiniz. Altın İğne kaç seansta uygulanır diye soracak olursanız, bu bir seansta da bitebilir, iki seans veya daha fazla da gidebilirsiniz. Kaç seans gideceğiniz aslında bir nevi sizin cildinizden ne kadar tatmin olup olmadığınıza bağlıdır.

 

Altın İğnenin Yan Etkileri Nelerdir?

Her şeyden önce insanların merak ettikleri, herhangi bir tedavi ya da uygulama için, bir yan etkinin olup olmadığını merak ederler. Altın İğnenin yan etkileri nelerdir? Çok sağlam ve kaliteli bir uygulama olabilir, fakat bazen, bazı ciltler için uyum sağlamayabilir ve ciltte farklı problemlerin çıkmasına da yol açabilir. İlk seans sonrası, ciltte ödem oluşabilmektedir. Cilde göre bazen kızarıklıklar veya morluklar oluşabilmektedir, çünkü cildin altına kadar işleyen bir uygulamadır. Bazen ise vücut direnci düşük olan kişilerde, uçuklar bile oluşabiliyor. Bunların dışında Altın İğnenin çok acil bir yan etkisi bulunmamaktadır.

 

Altın İğne Uygulamasında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Son olarak Altın İğne uygulaması ile ilgili, Altın İğne uygulamasında nelere dikkat etmek gerekir, ona bakalım. Uygulamaya gitmeden önce, eğer herhangi bir ilaç kullanıyorsanız, 2 gün öncesinden kan sulandırıcı ilaçları bırakmanız gerekiyor. Eğer vücut direnciniz düşük ise, uygulama sonrasında uçuk çıkarma ihtimaliniz olduğundan, antiviral haplar kullanmanız gerekecektir. Tedavi sonrasında anında spor yapmamanız gerekiyor. Altın İğne uygulaması gerçekten güzel sonuçlar vermektedir, fakat dikkatli ve sabırlı olmanız gerekiyor.